Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Bardzo dobre jedzenie
Jedzenie jak zawsze na najwyższym poziomie, jedynie czas oczekiwania był mocno przesunięty, opóźnienie 25 min to dość dużo, ale nie odejmujemy gwiazdki, bo do tej pory to się nie zdarzyło ani w lokalu, ani przy poprzednich zamówieniach. Do następnego!
Polecam!
Wszystko przepyszne!
zamówienie przebiegło szybko i sprawnie a smak potraw był jak zwykle wspaniały. Będę dalej zamawiać.
Najsmaczniejsze!
Super tasty fresh and special
Pyszne jedzenie, polecam.
Jak zawsze pyszne
Yumm!! :)
Przepyszne tofu i jeszcze pyszniejsze mango lassi
Jedzenie jak zwykle dotarło na czas ale było zimne:-( Tym razem trzy gwiazdki
bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji - musiał nam się wkraść jakiś błąd logistyczny. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia dostarczyć najszybciej, jak się da - aby dania były jak najcieplejsze - tutaj ewidentnie coś zawiodło. W ramach rekompensaty dostarczymy Pani nowe, wybrane przez Panią danie lunch’owe, oczywiście na nasz koszt. Prosimy o kontakt przy następnym zamówieniu ;)
Przepraszamy za niedogodności oraz pozdrawiamy serdecznie!
Muszę przyznać, że jestem wielbicielką Las Weges od niedawna - we wtorek jadłam malai kofta - rewelacyjne:-)
polecam
Bardzo pyszne jedzenie! Niesamowite kimchi i miła, szybka obsługa ♥️
Pysznie!
Smacznie i szybko :)
Super
Wszystko super 😊
Wszystkie produkty wegetariańskie (mięsopodobne) były niesamowicie słone. Chyba były długo przechowywane w lodówce i zesłoniały. Moja wina, zamawiając deliwery w poniedziałek. Już nigdy więcej. Dało się tylko zjęść ziemniaki i dodatki. Obie cęści wegetariańskie zastępujące mięso (proteiny) a także i zupa były nie do zjedzenia.
Reasumując, jest nam ogromnie przykro z powodu Pani zawodu, przepraszamy, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Dziękujemy za opinie.
Polecam. Najlepsze miejsce w Krakowie :)
Wyśmienite jak zwykle
Jedzenie pychota :)
Bardzo dobre jedzenie, zawsze świeże. Szybki dowóz.
pyszne!
Wszystko Pychota, a z dań mistrzostwo tzw " Maczanka po krakowsku" :)
zamówienie punktualne, jedzenie wyśmienite,
Wszystko super :)
Maczanka Krakowska genialna :)
Maczanka krakowska genialna :)