Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Bardzo dobre jedzenie

Seweyn

Jedzenie jak zawsze na najwyższym poziomie, jedynie czas oczekiwania był mocno przesunięty, opóźnienie 25 min to dość dużo, ale nie odejmujemy gwiazdki, bo do tej pory to się nie zdarzyło ani w lokalu, ani przy poprzednich zamówieniach. Do następnego!

Kamila

ohh. akurat wyjątkowo dużo dostaw mieliśmy o tej godzinie i nie daliśmy rady...za co przepraszamy. Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko, ale jednak przy natłoku dostaw czasami nie jesteśmy w stanie dowieźć na czas wszystkiego/. Pozdrawiamy!
~ Zespół Las Weges Kraków

Polecam!

Brandi

Dziękujemy! :) Zachęcamy do wystawienia opinii na Google ;)
~ Zespół Las Weges Kraków

Wszystko przepyszne!

Brandi

Miód na nasze serducha, dziękujemy! :)
~ Zespół Las Weges Kraków

zamówienie przebiegło szybko i sprawnie a smak potraw był jak zwykle wspaniały. Będę dalej zamawiać.

Barbara

Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii! Obiecujemy dalej dawać z siebie 100% :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Najsmaczniejsze!

Kamila

dziękujemy! :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Super tasty fresh and special

Ofer

Thank you :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Pyszne jedzenie, polecam.

Agata

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Jak zawsze pyszne

Zofia

Dziękujemy! :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Yumm!! :)

Katarzyna

Dziękujemy za pozytywny przekaz :) Pozdrawiamy!
~ Zespół Las Weges Kraków

Przepyszne tofu i jeszcze pyszniejsze mango lassi

Małgorzata

Dziękujemy za zaufanie! :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Jedzenie jak zwykle dotarło na czas ale było zimne:-( Tym razem trzy gwiazdki

Małgorzata

Szanowna Pani,
bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji - musiał nam się wkraść jakiś błąd logistyczny. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia dostarczyć najszybciej, jak się da - aby dania były jak najcieplejsze - tutaj ewidentnie coś zawiodło. W ramach rekompensaty dostarczymy Pani nowe, wybrane przez Panią danie lunch’owe, oczywiście na nasz koszt. Prosimy o kontakt przy następnym zamówieniu ;)

Przepraszamy za niedogodności oraz pozdrawiamy serdecznie!
~ Zespół Las Weges Kraków

Muszę przyznać, że jestem wielbicielką Las Weges od niedawna - we wtorek jadłam malai kofta - rewelacyjne:-)

Małgorzata

Dziękujemy! :)
~ Zespół Las Weges Kraków

polecam

Katarzyna

Dziękujemy :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Bardzo pyszne jedzenie! Niesamowite kimchi i miła, szybka obsługa ♥️

Emma

Dziękujemy! :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Pysznie!

Magdalena

Dziękujemy! :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Smacznie i szybko :)

Magdalena

Dziękujemy ;)
~ Zespół Las Weges Kraków

Super

Bart

Dziękujemy ;)
~ Zespół Las Weges Kraków

Wszystko super 😊

Katarzyna

Dziękujemy:)
~ Zespół Las Weges Kraków

Wszystkie produkty wegetariańskie (mięsopodobne) były niesamowicie słone. Chyba były długo przechowywane w lodówce i zesłoniały. Moja wina, zamawiając deliwery w poniedziałek. Już nigdy więcej. Dało się tylko zjęść ziemniaki i dodatki. Obie cęści wegetariańskie zastępujące mięso (proteiny) a także i zupa były nie do zjedzenia.

Barbara

Wszystkie potrawy przygotowywane są z najlepszej jakości, świeżych produktów. Jeśli jakiś produkt/danie następnego dnia nie nadaje się do sprzedaży z różnych powodów to nie sprzedajemy go. Jesteśmy skonsternowani Pani opinią, bowiem wszystkie produkty przygotowujemy na bieżąco i każdy jest próbowany przed użyciem. Ciężko nam wyjaśnić wspomniany przez Panią nadmiar soli, ponieważ nikt z poniedziałkowych Gości nie zgłaszał nam podobnych odczuć, nawet udało nam się dotrzeć do zaprzyjaźnionych Klientów celem dopytania o tę kwestię. Kuchnia, zapytana o możliwe przyczyny, zasugerowała, że być może danie zbytnio odparowało po odgrzaniu - czy podgrzewała Pani dania po otrzymaniu zamówienia? W kwestii seitana, standardowa ilość soli/pasty miso wchodząca w skład masy czerwonej oraz białej również została zachowana.
Reasumując, jest nam ogromnie przykro z powodu Pani zawodu, przepraszamy, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Dziękujemy za opinie.
~ Zespół Las Weges Kraków

Polecam. Najlepsze miejsce w Krakowie :)

Agata

Dziękujemy za zaufanie :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Wyśmienite jak zwykle

Zofia

dziękujemy:)
~ Zespół Las Weges Kraków

Jedzenie pychota :)

Agata

Dziękujemy :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Bardzo dobre jedzenie, zawsze świeże. Szybki dowóz.

Eliza

Dziękujemy! :)
~ Zespół Las Weges Kraków

pyszne!

Zofia

Dziękujemy! :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Wszystko Pychota, a z dań mistrzostwo tzw " Maczanka po krakowsku" :)

Agata

Dziękujemy :)
~ Zespół Las Weges Kraków

zamówienie punktualne, jedzenie wyśmienite,

Zofia

Dziękujemy :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Wszystko super :)

Agnieszka

Dziękujemy ;)
~ Zespół Las Weges Kraków

Maczanka Krakowska genialna :)

Agata

Dziękujemy :)
~ Zespół Las Weges Kraków

Maczanka krakowska genialna :)

Agata

Dziękujemy <3
~ Zespół Las Weges Kraków